خیابان امام خمینی، غرب به شرق، نرسیده به خیابان نواب، نبش کوچه مهربان، پلاک 17، واحد 3
66178615 09125571982 - 09125717953

شرکت آسانسور و پله برقی مازند ایمن رو الوند

شرکت آسانسور و پله برقی مازند ایمن رو الوند با بهره مندی ازدانش فنی وتجربیات مجموعه مدیریتی خود که سابقه زیادی فعالیت در زمینه طراحی و اجرای انواع آسانسور (هیدرولیک و کششی) را دارند پایه گذاری شده است. این شرکت کیفیت، ایمنی، زیبایی، آسایش و اطمینان را در طراحی، فروش و اجرای محصولات خود شامل انواع آسانسور و بالابر و... را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مازند ایمن رو معتقد است برای کسب رضایت مشتریان باید از خواسته های واقعی و اصولی آنها شناخت کافی پیدا کرد و بر این اساس به ارائه خدمات به آنها پرداخت. در همین راستا، این شرکت همواره کوشیده است تا با بکار گیری جدید ترین تکنولوژی و دانش مهندسی روز دنیا محصولاتی با کیفیت بالا و متناسب با نیازها و خواسته های مشتریان به بازار ارائه نماید.

تامین سریع و دقیق نیازهای کیفی واقتصادی مشتریان در تمامی مراحل قبل وبعد از فروش اصلی ترین هدف شرکت مازند ایمن رو است. در همین راستا "این شرکت با خریداری بهترین تجهیزات واجناس از معتبر ترین شرکت های وارد کننده داخلی و با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی " سعی در عرضه مرغوب ترین و به صرفه ترین محصولات به مشتریان خود را دارد.

کارکنان و عوامل اجرایی بخش نصب وراه اندازی شرکت مازند ایمن رو از با تجربه های این صنعت بوده ودارای مدرک فنی و تجربی این کار هستند.

مجموعه عوامل و اجرایی این شرکت موظف به رعایت اصول زیر هستند:

- شرکت مستمر در دوره های آموزشی و افزایش توانمندی ها ودانش علمی وفنی.

- بهبود مستمر فرآیند ها

- کاربرد کالای مرغوب و بادوام

- به کار گیری نهایت دقت و کیفیت اجرا

- ارایه خدمات فوری و سریع (کمتر از 24 ساعت)

- در اولویت قرار دادن حقوق مصرف کنندگان و مشتریان.

اولویت اصلی شرکت مازند ایمن رو در ارائه خدمات سرویس و نگهداری پیشگیری از خرابی آسانسور و اطمینان از ایمنی آن است. کادر فنی آموزش دیده این شرکت در بازدید های دوره ای ماهانه، سه ماهه، شش ماهه وسالانه خود بر اساس دستورالعمل هایی دقیق سیستم آسانسور و همچنین اجزای مکانیکی و برقی آن را بصورت جداگانه مورد بازبینی دقیق قرار می دهند.

کادر فنی بخش نگهداری وخدمات پس از فروش شرکت آسانسور مازند ایمن روبه دو گروه تقسیم می شوند.

- گروه اول وظیفه راهبری و نگهداری آسانسورها را به عهده دارند و ضمن انجام سرویس های دوره ای و بازدید های مرتبط، خرابی های جزیی را یافته و رفع می نمایند.

- گروه دوم که از تخصص بالاتری برخوردارند، عیوب خاص و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری پیچیده را یافته و نسبت به رفع آنها اقدام می نمایند.

سیستم پیشرفته تابلوهای بکار رفته درآسانسورهای منصوبه این شرکت، روند عیب یابی رابسیارآسان نموده و این امکان را به کادر فنی ارائه دهنده خدمات نگهداری و پس از فروش می دهد تا با استفاده از سیستم دیجیتالی اعلام خطا نوع خرابی را به سرعت تشخیص داده و در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع نماید.

شرکت مازند ایمن رو الوند عضو حقوقی ورسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران بوده و دارای مجوز طراحی و مونتاژاز وزارت معدن و تجارت است.

با تشکراز حسن انتخاب شما

برخی از پروژه های انجام شده

شرکت آسانسوروپله برقی مازندایمن روالوند با سابقه 21 ساله در صنعت آسانسوربا کادری مجرب وآموزش دیده ونیز دارای مجوز طراحی ومونتاژ آسانسورازوزارت صنعت ،معدن،وتجارت می باشد وهمچنین عضو رسمی سندیکای آسانسوروپله برقی ایران ونیزعضورسمی اتاق بازرگانی ایران میباشد.درخاتمه مختصری از رزومه کاری شرکت مازندایمن روالوند درخصوص سرویسهاو نصب ونگهداری آسانسورها،دریکسال ونیم گذشته تاکنون به اختصار به شرح ذیل می باشد:

الف: سرویس هاونگهداری آسانسور:

ب: اهم نصب آسانسوردولتی ونیمه دولتی: